PROFESJONALNE

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

dla małych i dużych firm z Sulęcina

Wykonywanie stron internetowych to moja pasja i sposób na życie. Stworzone przez mnie strony internetowe są nowoczesne, funkcjonalne, zgodne z zasadami web usability i prawidłowo wyświetlają się na monitorach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Prowadzisz firme i chcesz zaistnieć w Internecie? Potrzebujesz stronę internetową lub sklep internetowy?

Zajmuje się projektowanie i tworzeniem stron internetowych. Pracuję w województwie lubuskim, między innymi w Sulęcinie, ale zdalnie współpracuję z Klientami w całej Polsce i Europie. Tworzone przeze mnie strony internetowe są nowoczesne, estetyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim przyjazne dla internautów.

Jeśli działasz na terenie Sulęcina i poważnie myślisz o zaprezentowaniu się w Internecie zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji.

Wykonam:

  • prostą stronę internetową - wizytówkę - idealne rozwiązanie dla firmy działającej lokalnie, w Sulęcinie;
  • strone internetową dla firmy działającej lokalnie i globalnie;
  • gotowy do działania sklep internetowy ze wszystkimi niezbędnymi integracjami: płatności online, firmy kurierskie i serwisy aukcyjne i porównywarki;
  • blog z intuicyjnym serwisem zarządzania treścią CMS.

Przy każdej realizacji dbam o to, aby strona internetowa była spójna z innymi juz istniejącymi elementami identyfikacji wizualnej. Jeśli nie posiadasz firmowego logo, zaprojektuję je. Zaprojektuję i wydrukuję: wizytówki, ulotki i inne materiały reklamowe dla Twojej firmy. Gotowe materiały reklamowe można odebrać w Sulęcinie lub mogę je wysłać kurierem do dowolnego miejsca w Polsce.

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Wybór i zakup domeny, hosting, budowa serwisu, optymalizacja i pozycjonowanie, auktualizacje.

PROFESJONALIZM

Wiele technologii, najnowsze rozwiązania, innowacyjne spojrzenie i indywidualne podejście do Klienta.

DŁUGOFALOWA WSPÓŁPRACA

Gotowa strona internetowato nie koniec współpracy. Zmiany i aktualizacje? Możesz na mnie liczyć.

STRONY INTERNETOWE

Idealne rozwiązania dla firm działających lokalnie, w Sulęcinie oraz globalnie w Polsce i Europie.

SKLEPY INTERNETOWE

Nowoczesne, bezpieczne z niezbędnymi integracjami. Sprzedaż przez Internet jest niezwykle prosta.

OFERTA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Serwis internetowy dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań Klienta zawsze w atrakcyjnej cenie.

Nawet najlepiej wykonana strona internetowa wymaga dodatkowych działań, które mają na celu poprawienie jej widoczności w wynikach wyszukiwania w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Ten proces to pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie strżn jest długotrwałym procesem, dzięki któremu strona internetowa może osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Moje działania obejmują zarówno lokalne pozycjonowanie w Sulęcinie, jaki i pozycjonowanie szerokie na wybrane frazy lub słowa kluczowe.
Prowadzone przeze mnie działania są kompleksowwe, legalne i bezpieczne.

Jeśli posiadasz już strone internetową, ale nie osiaga ona wysokich pozycji przeprowadzę audyt SEO i na jego podstawię wskażę elementy, które wymagaja poprawek.

Moje działania obejmują również reklamę i promocję Twojej firmy w wyszukiwarkach /kampanie Google Ads/ oraz mediach społecznościowych /kompleksowa obsługa Fanpage i FacebookAds/. Działania te mogą być kierowane lokalnie, na Sulęcin i jego okolice oraz na inne wybrane lokalizacje.

Jesteś zainteresowany szczegółami mojej oferty? Spotkajmy się w Sulęcinie, abym mógł przedstawić Ci możliwości prezentacji Twojego biznesu w Internecie.

STRONA INTERNETOWA TO TYLKO NARZĘDZIE ...

... to jak je wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie.

KONTAKT